Empa Otomotiv
  • Empa
  • Empa
  • Empa
  • Empa
Empa Otomotiv

Hakkımızda
30 yıllık deneyimle Otomotiv Sektöründe başarılı bir yer edinen firmamız 2005 yılında EMPA GRUP OTOMOTİV ve Pazarlama Ltd. Şti. adını almıştır. Empa Grup Otomotiv dünya çapında lider olan üretici firmaların bayisi olarak ağır vasıta ve binek araç grubunda orijinal yedek parçaları ithal edip, yurt içinde ve yurt dışında yaygın dağıtım ağı ile servis ve yedek parça satıcılarına en iyi ve kaliteli orijinal ürünleri pazarlamaktadır. Empa Grup Otomotiv olarak; yetkin, deneyimli elemanları ve teknolojik yatırımları ile hedeflerimize ulaşabilmek için sürekli çalışmaktayız.Misyon


30 yılı aşkın süredir sektörde devamlılığımızı sağlayan, Empa Grup Otomotiv ‘i güvenilir ve kaliteli kılan değerli ticari ortaklarımıza en kaliteli mamulleri, en uygun fiyata, en hızlı şekilde ulaştırmak..

Vizyon


Sektörde uluslararası platformda entegrasyonu sağlayarak, firmamızın adına yakışan profesyonellikle çalışmak ana hedefimizdir. Deneyimli, profesyonel, çağdaş ve dinamik yapımızla ürün yelpazemizi, kalitemizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye kararlıyız. Bugüne kadar yaptığımızı değil, yapabilecek daha iyi ne varsa onları yapmayı hedeflemekteyiz.